Darmowe pożyczki w parabankach

Każdy z nas, kto decyduje się na pożyczkę, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na jej oprocentowanie, co oczywiście nawet w najmniejszym stopniu nikogo dziwić nie może. Trzeba tutaj bowiem pamiętać o tym, że im jest ono niższe, tym i koszty takiego kredytu będą mniejsze, choć oczywiście nie jest to żadną regułą, ponieważ rzeczywiste oprocentowanie wyznacza tutaj RRSO, a więc nic innego jak Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. To właśnie w tym wskaźniku zawarte są wszelkie prowizje za podpisanie umowy kredytowej czy inne tym podobne opłaty. Czy słyszeliście jednak o pożyczkach całkowicie darmowych?

Pożyczki w parabankach

Wspomnieć trzeba tutaj przede wszystkim o tym, że o darmowej pożyczce w banku możemy tylko pomarzyć. Nie ma takiej możliwości i zawsze poza prowizją taki kredyt będzie też mniej lub wyżej oprocentowany. Nie jest jednak powiedziane, że darmowe pożyczki nie istnieją, bo takie też znajdziemy, choć nie w placówkach bankowych, ale tak zwanych parabankach, do których zaliczamy między innymi takie firmy jak Vivus czy Filarum.

Pierwsza pożyczka 0%

Warto jednak odnieść się do tego, że oprocentowane w parabankach nie są tylko pierwsze pożyczki, po które zgłosimy się zaraz po rejestracji. Każda inna będzie już oprocentowana i na żadne dodatkowe promocje klient nie może tu liczyć, a już na pewno nie aż tak atrakcyjne, bo wszelkie okolicznościowe rabaty przy pożyczkach mogą zostać zaoferowane. Minusem może być jedynie fakt, że spłacić trzeba je najczęściej po miesiącu. Mimo wszystko na pewno jest to produkt aż nadto ciekawy.

2 thoughts on “Darmowe pożyczki w parabankach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *